Szukaj

Francja: Muzułmanie blokują ulicę, policja ich ochrania, a imam wzywa do... zabijania niewiernych [WIDEO]

27-09-2017 23:39
Muzułmanie blokują ulicę we Francji Fot. Majid Oukacha / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Na filmie, który został niedawno zarejestrowany na jednej z francuskich ulic widać imama, który recytuje Koran i wzywa do mordowania niewiernych. W tym czasie niczego nieświadomi Francuzi tłoczą się w korku, czekając, aż muzułmanie skończą się modlić. Jakby tego było mało, wyznawców Allaha blokujących ulicę ochrania policja.

„Postępowa” i rzekomo świecka Francja w coraz bardziej widoczny sposób staje się państwem, w którym warunki dyktują muzułmanie. Wyznawcy islamu pozwalają sobie na coraz więcej.

Kilka dni temu grupa co najmniej kilkudziesięciu muzułmanów postanowiła przeprowadzić publiczne modły na środku ruchliwej ulicy przed budynkiem merostwa w Clichy (departament Hauts-de-Seine). Zdarzenie miało miejsce we wczesnych godzinach popołudniowych, więc na ulicy szybko zrobił się korek, który poważnie utrudnił wielu osobom powrót do domu z pracy.

Koniecznie przeczytaj: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]

Czytaj też: Palestyńczycy świętują na ulicy w Berlinie… strzelając z broni palnej [WIDEO]

Jak można podejrzewać na zorganizowanie ulicznych modłów muzułmanie otrzymali zgodę lokalnych władz, gdyż uzbrojona policja nie tylko nie rozpędziła tłumu, ale tylko kierowała ruchem i ochraniała islamistów.

Zachowanie muzułmanów, którzy zajęli niemal całą ulicę w godzinach szczytu oburzyło wiele osób. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, o co dokładnie modlili się wyznawcy Allaha.

Imam prowadzący modły wyrecytował po arabsku werset 36 sury 9 Koranu, który brzmi:

Zabijajcie bałwochwalców bez wyjątku, tak jak oni was zabijają bez wyjątku. I widzicie, że Allah jest z pobożnymi.

Ten fragment „świętej” księgi islamu można interpretować tylko w jeden sposób – jest to otwarte wzywanie do mordowania wszystkich tych, którzy nie zachowują nakazów Koranu.

Jak zauważył były muzułmanin, który wyjaśnia sens słów imama na umieszczonym na YouTubie nagraniu, taką samą modlitwę odmawiają bojownicy ISIS, którzy ścinają głowy „niewiernym”.

Ten werset to ostatnia rzecz, jaką usłyszało wielu chrześcijan na Bliskim Wschodzie przed śmiercią – wyjaśnia mężczyzna.

Z ponad 6200 wersetów Koranu właśnie ten jest najchętniej recytowany przez członków tzw. Państwa Islamskiego – tłumaczy.

Niedawno wzburzenie polskich internautów wzbudziła grupa muzułmanów modlących się na warszawskim osiedlu: To nie Bliski Wschód, ani nawet Francja czy Włochy. Muzułmanie modlą się pod blokiem na… polskim osiedlu [WIDEO]. Choć zdarzenie wydawałoby się niepozorne, przykład Francji pokazuje, do czego prowadzi nieograniczona tolerancja dla wyznawców Allaha.

Warto przeczytać: Przerażające wyniki francuskiego raportu. Muzułmanie przejmą Europę Zachodnią za… 40 lat

Podziel się