Szukaj

Film, który pokazuje jak zmieniła się Francja w wyniku otwartej polityki imigracyjnej [WIDEO]

26-06-2017 16:54
Jak zmieniała się Francja - film Fot. Milo Yiannopoulos / Facebook
Podziel się

Francja jest jednych z krajów Europy Zachodniej, który zmienił się w ostatnich latach niemal nie do poznania; głównie za sprawą lawinowego napływu imigrantów z Bilskiego Wschodu i Afryki. Świetnie pokazuje to krótki film, na którym zestawiono obrazy charakterystyczne dla „starej” i „nowej” Francji.

Jeszcze do niedawna Paryż nazywany była europejską stolicą kultury. Przyciągał tłumy turystów, odwiedzających Luwr, wieżę Eiffla czy katedrę Notre-Dame. Teraz o Francji mów się głównie jako miejscu ekstremalnie wysokiego zagrożenia terrorystycznego. Od półtora roku w kraju obowiązuje stan wyjątkowy, a widok uzbrojonych żołnierzy patrolujących ulice miast stał się dla Francuzów normą.

„Nowa” Francja to nie tylko kolejne zamachy terrorystyczne, w których giną niewinni ludzie zabijani przez radykalnych muzułmanów. W Paryżu zamiast rodzin z dziećmi, turystów i zakochanych par można zobaczyć góry walających się śmieci zostawianych przez koczujących imigrantów. Zwykli obywatele coraz bardziej boją wychodzić się z domów i to nie tylko po zmroku. Przybysze z Afryki i Bilskiego Wschodu robią co chcą, a policja coraz gorzej sobie radzi.

Koniecznie przeczytaj: Francja znowu upokorzona. Oto prawdziwy stosunek imigrantów do ich „nowej ojczyzny” [WIDEO]

Czytaj też: Francja: chrześcijaństwo na celowniku. Policja bezradna, media milczą

Doskonale pokazuje to sytuacja w Calais, gdzie imigranci, którzy usiłują przedostać się do Wielkiej Brytanii, atakują przejeżdżające samochody. Policja nie reaguje na zgłoszenia i nie podejmuje interwencji, twierdząc, że i tak nic nie może zrobić. Przypomnijmy, że właśnie w Calais w wyniku działań imigrantów zginął ostatnio polski kierowca, a dzień wcześniej została zaatakowana dwójka naszych rodaków.

Warto przeczytać: Dziwne zachowanie żony Macrona przy Donaldzie Trumpie. Kompletnie nie widziała, jak ma się zachować [WIDEO]

Podziel się