Szukaj

Kuriozalna scena! Feministki upadają na kolana i modlą się z muzułmanami [WIDEO]

07-03-2017 14:12
Feministki modlą się z muzułmanami Fot. Face of a dying Nation / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Logika nie jest mocną stronę ruchów feministycznych. Udowodniły to kobiety protestujące przeciwko polityce Donalda Trumpa, które w ramach manifestacji swoich poglądów… dołączyły do modlących się muzułmanów.

Antyimigracyjny dekret nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych skierowany był przeciwko krajom muzułmańskim, co nie spodobało się wielu amerykańskim środowiskom lewicowym. Swoje protesty w obronie wyznawców islamu organizowały także feministki, które uparcie zdają się nie zauważać, jaką pozycję mają kobiety w kulturze muzułmańskiej.

Przyjeżdżający do Europy z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki imigranci wyznający islam w dużej części nie przejawiają zbyt wielkiego szacunku do kobiet, a gwałty w krajach takich jak Szwecja czy Niemcy dokonywane przez przybyszy „orientalnej urody” stają się normą. Tymczasem feministki i inne środowiska lewicowe nadal ostentacyjnie promują „tolerancję” dla kultury muzułmańskiej. „Postępowe” aktywistki w czasie protestów w Niemczech krzyczały „Allahu Akbar”, wcześniej amerykańska lewicująca stacja CNN promowała noszenie hidżabów w formie „solidarności” z wyznawcami islamu.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarka natemat.pl chciała zapytać feministki o powód protestu. Nie mogła doprosić się odpowiedzi [WIDEO]

Czytaj też: Feministki NIE zapraszają na Czarny Protest 8 marca. „Nie przychodź” [WIDEO]

Wyjątkową bezmyślnością wykazały się również feministki protestujące przeciwko Donaldowi Trumpowi. Widząc modlących się muzułmanów, bez namysłu upadły na kolana i zaczęły oddawać pokłony.

Warto przeczytać: Agresywne zachowanie feministki na manifie po pytaniu od dziennikarza [WIDEO]

Podziel się