Szukaj

To nagranie stało się hitem. Dziecinnie prosty sposób, aby „zaorać” feministkę [WIDEO]

09-01-2017 16:33
Amerykański dziennikarz wkurzył feministkę Fot. GamingAndPandas / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Feministki łatwo się wkurzają? To teza, którą jak się okazuje bardzo łatwo sprawdzić. Udowodnił to jeden z dziennikarzy amerykańskiej stacji Sky News HD.

Peter Lloyd, amerykański autor i dziennikarz, na antenie stacji Sky News wziął udział w dyskusji na temat „obraźliwych” imion dla zwierząt. Jedną z jego rozmówców była Kate Smurthwaite, radykalna feministka.

Prowadząca program dziennikarka zapytała Lloyda, czy jakieś słowa opisujące mężczyzn, które są go w stanie obrazić. Ten odparł że nie, dodał też, że nawet jeżeliby istniałyby, to nie chciałby aby ich zakazywano. Dziennikarz, korzystając z okazji, nawiązał także do feministek:

Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale zawsze będzie coś co obrazi feministki – powiedział.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarz nawiązał do „Ucha prezesa” i zadał prezydentowi niewygodne pytanie. Andrzej Duda wyraźnie się zdenerwował: „I co w związku z tym?” [WIDEO]

Czytaj też: Genialna przemowa Big Joe. Mężczyzna zmiażdżył logicznymi argumentami przeciwników Trumpa [WIDEO]

Po angielsku brzmi to: „Stick and stones may break my bones, but there will always be things to offend feminists”, co jest przeróbką popularnego powiedzenia: „Stick and stones may break my bones, but words will never hurt me” (polskie tłumaczenie: „Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale słowa nigdy mnie nie zranią”).

Co ciekawe zaraz po wygłoszeniu tezy o tym, że łatwo feministki obrazić, słuchająca tego feministka… wpadła w szał, czemu dała upust na wizji.

Nagranie szybko stało się hitem w sieci.

Warto przeczytać: Dziennikarz RMF FM do posła Nowoczesnej. „Wy się autokompromitujecie” [WIDEO]

Podziel się