Szukaj

Szokująca akcja rosyjskiej feministki. Oblewa wybielaczem... krocze mężczyzn [video]

28-09-2018 13:06
Anna Dovgalyuk Fot. LoL / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Feministki nie ustają w walce z męskim szowinizmem. Tym razem Rosjanka Anna Dovgalyuk postanowiła oblewać wybielaczem każdego napotkanego mężczyznę, który w miejscu publicznym siedzi w rozkroku. Według 20-letniej feministki to przejaw „agresji płciowej”.

Anna Dovgalyuk nagrała filmik, na którym widać, jak polewa wybielaczem w metrze każdego mężczyznę, którego sposób siedzenia jej się nie podoba. Jak tłumaczy Rosjanka, miała dość publicznego „manspreadingu”, czyli siedzenia w rozkroku w środkach komunikacji miejskiej. Według feministki taka postawa mężczyzn jest… napastowaniem kobiet.

Bardzo ważne jest dla mnie zwrócenie uwagi ludzi na tę kwestię, wywołanie dyskusji. Ponieważ publiczne lekceważenie kobiety jest hańbą dla społeczeństwa

Koniecznie przeczytaj: Rosyjska aktorka spoliczkowała kobietę na wizji. Wcześniej ta obraziła jej syna z zespołem Downa [wideo]

Czytaj też: Skandal w kościele w Białymstoku. Dwóch mężczyzn rozebrało się w czasie Mszy św. i zaatakowało księży

- napisała Dovgalyuk na Instagramie.

To nie pierwsza kontrowersyjna akcja Rosjanki. Wcześniej zrobiło się o niej głośno, kiedy protestując przeciwko molestowaniu kobiet w rosyjskim metrze… podciągała do góry sukienkę i pokazywała bieliznę.

Warto przeczytać: „Wyp***dalać, Szczecin was nie chce!”. Grupa młodych mężczyzn rozbiła festyn LGBT [wideo]

Podziel się