Szukaj

Emerytowany proboszcz nagle został bezdomnym. Zaufał 24-letniemu kochankowi z Rumunii, z którym wziął ślub [WIDEO]

30-12-2017 21:23
79-letni proboszcz z Wielkiej Brytanii wziął ślub z 24-letnim Rumunem Fot. AntenaStars / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Przykład wikarego z Wielkiej Brytanii doskonale pokazuje, do czego prowadzi bezbrzeżna naiwność i łatwowierność. Anglikański duchowny zaufał poznanemu w internecie 24-letniemu rumuńskiemu modelowi, któremu przepisał mieszkanie. Jak można było się spodziewać, niedługo potem został z niczym.

Gdyby 79-letni Clement Philips poważnie traktował nauki swojego Kościoła, który póki co nie dopuszcza związków homoseksualnych, zapewne uniknąłby nieszczęścia, które go spotkało.

Młodego Rumuna Floriana Marina poznał na portalu randkowym. Po dłuższej korespondencji, duchowny postanowił zawrzeć ze swoim wybrankiem „związek małżeński” i przeprowadzić się do jego ojczyzny. Sprzedał za 200 tysięcy funtów swój dom w Anglii i za uzyskane pieniądze nabył mieszkanie w centrum Bukaresztu. Początkowo zarejestrował je na własne nazwisko, jednak wkrótce przepisał je na swojego „męża”, aby zabezpieczyć go materialnie na wypadek swojej śmierci.

Koniecznie przeczytaj: Lubelskie: TIR staranował dom. Ciężarówka wjechała do sypialni, w której spała trójka dzieci. Ukrainiec zasnął za kierownicą [WIDEO]

Czytaj też: Bartłomiej Misiewicz stracił prawo jazdy. Były rzecznik MON został zatrzymany za zbyt szybką jazdę

Wtedy młody Rumun, który zapewne tylko na to czekał, zaczął zaniedbywać starego Anglika. Na wiele godzin wychodził na miasto, głównie do nocnych klubów, nie pozwalając partnerowi chodzić ze sobą. Nie znający języka rumuńskiego, zawiedziony pastor wkrótce wrócił do ojczyzny, tam jednak nie ma gdzie mieszkać i musi korzystać z gościnności przyjaciół.

Warto przeczytać: Sensacyjne ustalenia mediów: Robert Kubica stracił szansę na powrót do Formuły 1 przez Władimira Putina

Podziel się