Szukaj

Koszmar na pokładzie samolotu - eksplozja silnika doprowadziła do rozsadzenia okna, zginęła jedna osoba. Pasażer nagrał film [wideo]

18-04-2018 11:43
Eksplozja w samolocie Fot. Marty Martinez / Facebook
Podziel się

Boeing 737 leciał z Nowego Jorku do Dallas. Gdy był na wysokości 30 000 stóp, doszło do wybuchu jednego z silników. Eksplozja nie tylko uszkodziła kadłub samolotu, ale również doprowadziła do wybicia okna. Na pokładzie było 149 osób, jedna zginęła, siedmioro zostało rannych.

Boeing 737 został zmuszony do awaryjnego lądowania w Filadelfii. Niestety, dramatyczne wydarzenie doprowadziło do śmierci jednej osoby. Eksperci uważają, że podczas lotu od piasty oderwała się jedna z łopatek wentylatora silnika. To miało doprowadzić do wybuchu i powstania wyrwy w kadłubie samolotu.

Telewizja BBC News porozmawiała z jednym z pasażerów – Marty Martinezem. Mężczyzna zrelacjonował, że „wszędzie była krew”, ponieważ jedna z kobiet obecnych na pokładzie została ciężko ranna. Część osób znajdujących się w samolocie próbowało jej pomóc, zatamować rany. Inny pasażer próbował zasłonić dziurę w kadłubie, niestety bezskutecznie.

Koniecznie przeczytaj: Bronisław Komorowski przed katastrofą smoleńską: „Przyjdą wybory, prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni” [wideo]

Czytaj też: Minister Piotr Gliński jest przekonany, że katastrofa smoleńska nie była wypadkiem. „Na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin się zemścił”

Amanda Bourman powiedziała, że trzymała za rękę swojego męża. Wspólnie modlili się, aby udało się bezpiecznie wylądować. Kobieta zdradziła, że cały czas myślała o swoich dzieciach. O tym, że nie chce, aby musiały żyć bez rodziców.

Marty Martinez nagrał wydarzenia z samolotu. Dzięki temu możemy zobaczyć, w jaki sposób zareagowali ludzie obecni na pokładzie.

Warto przeczytać: Scena jak z komedii Barei. Rosyjska poczta testowała nowe rozwiązanie technologiczne. Próbny lot zakończył się kompletną katastrofą [wideo]

Podziel się