Szukaj

Ten film stał się już viralem. „Ekoseksualści” uprawiają seks z… Ziemią [WIDEO]

09-06-2017 22:39
Ekoseksualiści Fot. inthenow / Facebook
Podziel się

Ekolodzy po raz kolejny wprawiają w osłupienie swoim absurdalnym zachowaniem. Tym razem stwierdzili, że należy „pie*rzyć” naturę, aby... pokazać „seksualność Ziemi”.

Okazuje, że są ludzie, którzy potrafią ekologię przerodzić w nową odmianę zboczenia. Ekoseksualiści uprawią „seks” z naturą; ocierają się o trawę, posypują się ziemią, liżą drzewa itd. Idą nawet o krok dalej i… biorą śluby z kamieniami, a nawet z roślinami.

Ziemia jest naszą kochanką. Jesteśmy szaleńczy, namiętni i gwałtowni w miłości do niej, i jesteśmy wdzięczni za ten związek każdego dnia. W celu stworzenia bardziej zrównoważonej i wzajemnej relacji z Ziemią chcemy współpracować z naturą – tłumaczą, a zaraz potem dodają:

Koniecznie przeczytaj: Niemieccy ekolodzy przeciwko budowie meczetu

Czytaj też: Skrajna lewica zachwycona słowami… Adolfa Hitlera. Genialny trolling Antify [WIDEO]

Ekoseksualiści mogą być GLBTQI, heteroseksualni, bezpłciowi, i/lub inni. Zapraszamy i zachęcamy do ekoseksualnego otwarcia. Jesteśmy wszędzie. Jesteśmy polimorficzni i poliamoryczni.

Film, który pokazuje praktyki zboczonych ekologów jest tak głupi i absurdalny, że z miejsca stał się internetowym hitem. W ciągu doby wyświetlono go na Facebooku ponad milion razy.

Warto przeczytać: Imigranci i lewica starli się z policją w Berlinie [WIDEO I FOTO]

Podziel się