Szukaj

Dziwne zachowanie żony Macrona przy Donaldzie Trumpie. Kompletnie nie widziała, jak ma się zachować [WIDEO]

14-07-2017 14:31
Macron Fot. ABC News / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Pierwsza Dama Francji spotkania z amerykańskim prezydentem raczej nie będzie dobrze wspominać. Choć Donald Trump starał się podejść do Brigitte Macron bardzo życzliwie, żona prezydenta Francji, wyraźnie zakłopotana, kompletnie nie wiedziała, jak się zachować.

Donald Trump rozpoczął oficjalną wizytę we Francji w czwartek. Przywódca USA przyleciał do Paryża rozmawiać m.in. o konflikcie w Syrii i walce z terroryzmem. Dzisiaj Trump bierze także udział w obchodach Święta Narodowego Francji, które upamiętnia wybuch Wielkiej Rewolucji Francuskiej i zdobycie Bastylii.

Uwagę mediów i internautów przykuły jednak także poboczne elementy wizyty amerykańskiego prezydenta, w tym zabawne zachowanie żony Emmanuela Macrona.

Koniecznie przeczytaj: Zabawna sytuacja w czasie szczytu G20. Macron robi wszystko, aby stanąć obok… Trumpa [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump rozmawiał z Władimirem Putinem w Hamburgu. Spotkanie jest szeroko komentowane w mediach [WIDEO]

Można było odnieść wrażenie, że Brigitte wyraźnie obawiała się spotkania z Donaldem Trumpem. Po przyjeździe limuzyny prezydenta USA i jego żony francuska Pierwsza Dama najpierw została z tyłu, a później w dziwny sposób przywitała się z Trumpem. Skończyło się na siłowaniu na ręce – co przy wyjątkowo szczupłej ręce żony Macrona wyglądało dość komicznie.

Później nie było wcale lepiej. Brigitte Macron wyraźnie nie wiedziała co ze sobą zrobić. Kiedy jej mąż wraz z amerykańską parą prezydencką słuchał oficjalnego powitania od francuskiego oficera, Pierwsza Dama nie wiedziała, gdzie ma stanąć. Jej wyraz twarzy, widoczny w czasie pozowania do wspólnego zdjęcia dla mediów, także wskazywał, że żona Macrona przeżywa trudne chwile.

Warto przeczytać: Macron twierdzi, że terroryzm to efekt… zmian klimatu [WIDEO]

Podziel się