Szukaj

Dziwne zachowanie Michelle Obamy po otrzymaniu prezentu od Malanii Trump [WIDEO]

21-01-2017 15:25
Prezent od Melanii Trump dla Michelle Obamy Fot. abc News / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Przed wczorajszym zaprzysiężeniem Donalda Trumpa w Waszyngtonie przyszła para prezydencka udała się do Białego Domu na zaproszenie odchodzącej głowy państwa Baracka Obamy i jego żony Michelle. Uwagę mediów i internautów zwróciło dziwne zachowanie pierwszej damy, po tym jak Melania Trump wręczyła jej prezent.

W czasie powitania na schodach przed Białym Domem Michelle Obama otrzymała od Malanii Trump upominek – błękitne pudełko z prezentem od Tiffaniego. Pierwsza dama wyraźnie była zdziwiona podarkiem i nie widziała, co ma z nim zrobić. Michelle kręciła się dookoła, w końcu uratował ją mąż, który według USA Magazine, miał powiedzieć: „Poczekajcie sekundę, zajmiemy się protokołem”.

Cała sytuacja na nagraniu poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump skutecznie „zgasił” dziennikarza CNN [WIDEO]

Czytaj też: Oficjalnie: Donald Trump przyjedzie do Polski

Z kolei na jednym z ujęć po minie Michelle Obama można stwierdzić, że pierwsza dama z prezentu raczej nie była zadowolona.

Niektórzy zarzucili Malnii Trump, że to wpadka protokolarna, jednak w 2009 r. w czasie inauguracji prezydentury Baracka Obamy Michelle sama wręczyła prezent odchodzącej pierwszej damie, Larze Bush. Były to skórzany dziennik i srebrny, grawerowany długopis zapakowane w białe pudełko. Tym bardziej dziwi mina Michelle po otrzymaniu podarku od Melanii.

Warto przeczytać: Trump nawiązuje do polityki Ronalda Reagana i zakazuje promowania aborcji z publicznych pieniędzy

Podziel się