Szukaj

Dżihadysta chciał uciec w przebraniu kobiety. Zrobił nawet makijaż. O czymś jednak zapomniał... [FOTO]

23-07-2017 18:05
Terrorysta przebrany za kobietę
Podziel się

Wojska rządowe w Iraku przejmują kolejne terytoria zajmowane przez ISIS. Islamscy bojownicy chcąc uniknąć pojmania, podejmują desperackie próby ucieczki. Niektóre z nich są naprawdę komiczne.

Jedną z metod stosowanych przez terrorystów jest ucieczka w stroju kobiety. Przykład dżihadysty zatrzymanego w Mosulu przez irackie wojsko pokazuje jednak, że nie wszyscy wiedzą, jak się za to zabrać.

Zdesperowany islamista chcąc upodobnić się do kobiety, zrobił sobie pełen makijaż – umalował brwi i rzęsy, nałożył podkład i cienie do powiek, usta pomalował na czerwono, nawet dokleił sobie sztuczne pieprzyki. Wszystkie te starania jednak poszły na marne, ponieważ terrorysta walczący dla Państwa Islamskiego… zapomniał zgolić brodę i wąsy.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmanin przeciągnął kobietę za samochodem. Za szyję

Czytaj też: Senator Jan Rulewski przekonywał do odrzucenia ustawy o Sądzie Najwyższym przebrany za więźnia [WIDEO]

Komiczne zdjęcie, na którym widać pojmanego terrorystę w wersji „przed” i „po” metamorfozie opublikowała iracka armia.

Żołnierze pokazali również fotografie innych schwytanych islamistów, którzy również szukali ratunku, przebierając się za kobiety. Niektórzy z nich założyli nawet peruki i biustonosze.

Warto przeczytać: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Podziel się