Szukaj

Szwecja: Młoda dziewczyna nagrywała imigrantów w swojej okolicy. Bardzo szybko została przez nich zaatakowana [WIDEO]

27-12-2017 11:46
Incydent w Szwecji Fot. Jösses / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W ostatnich latach Szwecja w wyniku masowego napływu muzułmańskich imigrantów stała się krajem, w którym kobiety nie mają łatwego życia. Brak szacunku „uchodźców” w stosunku do Szwedek jest zauważalny niemal na każdym kroku. To zjawisko potwierdza również incydent, który został zarejestrowany na nagraniu.

Młoda Szwedka chciała nagrać imigrantów mieszkających w jej okolicy. Jak można zauważyć na filmie, początkowo mężczyźni zachowywali się wobec niej kulturalnie. Szybko jednak zmienili swoje nastawienie. Najpierw jeden z nich zaczął rzucać w nią jajkami, następnie do ataku dołączyli kolejni imigranci, którzy wulgarnie wyzywali ją od dziwek.

To kolejny przykład ukazujący prawdziwy stosunek imigrantów do miejscowej ludności, a w szczególności do kobiet. Statystyki informujące o napaściach seksualnych na Szwedkach są wręcz przerażające. Niemal co chwilę słyszymy o brutalnych gwałtach zbiorowych, do których dochodzi w Szwecji. Co prawda przedstawicielka rządu kilka dni temu potwierdziła, że przyjęcie tak dużej liczby imigrantów było błędem, ale czy w związku z tym zostaną podjęte jakieś radykalne kroki? Trudno powiedzieć.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzka minister skrytykowała działania... własnego rządu. „Przyjęcie tak dużej liczby imigrantów było naszym poważnym błędem”

Czytaj też: Szwecja: Imigrant, który postrzelił Szweda został uniewinniony. „Nie wiedział, że broń wystrzeli, jeżeli pociągnie się za spust”

Nagranie ze spotkania młodej Szwedki z imigrantami poniżej:

 

 

Warto przeczytać: Szwecja: Liczba przestępstw przekracza możliwości operacyjne policji. Funkcjonariusze zajmują się wyłącznie zabójstwami

Podziel się