Szukaj

Dziennikarka Guardiana: Czas zabić prezydenta Trumpa

14-11-2016 16:29
Monisha Rajesh
Podziel się

Jak podaje brytyjski The Sun, Monisha Rajesh, dziennikarka pisząca dla „Guardian”, „Daily Mirror i „Telegraph” opublikowała na Twitterze wpis, w którym nawoływała do zabicia nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Monisha Rajesh 9 listopada uczestniczyła na Twitterze w konwersacji, w której z innymi użytkownikami tego serwisu narzekała po przegranej Hillary Clinton w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec rozmowy jej złość spowodowana wygraną Republikanina była tak duża, że dziennikarka w końcu zasugerowała, że „nadszedł czas na dokonanie zamachu na Donalda Trumpa”.

Pod wpływem krytycznych komentarzy Rajesh usunęła swoje konto z Twittera, jednak screen z jej wypowiedzą pozostał. Wielu internautów było oburzonych zachowaniem dziennikarki, niektórzy wskazywali też, że publiczne nawoływanie do zabicia prezydenta USA jest karalne. „Guardian” odciął się publicystki, twierdząc, że Rajesh jako autorka dawno już u nich nic nie publikowała. „The Telegraph” jeszcze nie wydał oświadczenia w tej sprawie.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Czytaj też: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Warto przeczytać: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Podziel się