Szukaj

Niemiecka polityk opublikowała szokujące nagranie. Na takie zachowania dzieci pozwalają dorośli muzułmanie [wideo]

02-07-2018 20:28
Mali muzułmanie Fot. Laleh Walie / Facebook.com
Podziel się

Działaczka niemieckiej partii AfD Laleh Walie opublikowała niedawno nagranie ukazujące szokujące praktyki wśród muzułmańskich dzieci. Jak widzimy na filmie, mały chłopiec, przy aprobacie dorosłych kobiet ćwiczył rytualne zabójstwo baranka.

Na nagraniu można zauważyć również, że chłopiec w obecności dorosłych kobiet i innych dzieci z nożem w ręku podchodzi do pluszowego baranka i następnie sprawnie podżyna mu gardło. Co ciekawe, na ziemi znajduje się również namalowana plama krwi charakterystyczna dla uboju rytulnego.

Pomimo tego, iż jest to zabawa, nagranie to wywołało duże oburzenie wśród niemieckich internautów. Komentujący zwracali uwagę m.in. na to, że w muzułmańskich rodzinach, których obecnie jest tak wiele w Niemczech, dzieci wychowywane są w zupełnie inaczej też europejskie. Ponadto zgodnie przyznali, że dalsza masowa migracja wyznawców Allaha będzie stanowiła poważne zagrożenie dla narodowej niemieckiej kultury, gdyż właśnie tego rodzaju praktyki wprost wynikają z tradycji i religii islamskiej.  

Koniecznie przeczytaj: Mauritius: Muzułmanie zmusili środowiska LGBT do odwołania parady równości [wideo]

Czytaj też: UK: Anglik krytykował Allaha. Wściekli muzułmanie zareagowali od razu... [wideo]

Poniżej nagranie:

Warto przeczytać: UK: Angielska Liga Obrony zorganizowała protest przeciwko budowie meczetu. Tak odpowiedzieli muzułmanie i lewica [wideo]

Podziel się