Szukaj

USA: Dzieci z przedszkola kamieniowały swojego kolegę. Zrobiły to, bo takie polecenie wydała im przedszkolanka [wideo]

12-05-2018 21:16
Przedszkolanka kazała kamienować chłopca Fot. aDDmoreJuice / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Policja w Stanach Zjednoczonych zajmuje się sprawą przedszkolanki, która miała rozkazać swoim podopiecznym rzucanie kamieniami w 4-latka. Najprawdopodobniej miała być to kara za złe zachowanie chłopca.

W Arkansas w Stanach Zjednoczonych doszło do skandalicznego zdarzenia. W internecie pojawił się film, na którym dzieci rzucają kamieniami w swojego kolegę. Nagranie wykonał inny pracownik przedszkola, który natychmiast poinformował policję.

Funkcjonariusze przesłuchali już przedszkolankę. W mediach pojawił się już fragment wypowiedzi kobiety z jej przesłuchania:

Dzieci często rzucają się różnymi rzeczami, na przykład kamieniami. Nie pamiętam, bym kazała im to robić

Koniecznie przeczytaj: Atak na Syrię przeprowadzony – USA, Wielka Brytania i Francja dokonały ataku rakietowego. Niepokojące oświadczenie Donalda Tuska [wideo+foto]

Czytaj też: Stany Zjednoczone wycofały się z dostarczania broni pułkowi „Azow” na Ukrainie. „Nie będziemy wspierać neonazistów i antysemitów”

– miała powiedzieć przedszkolanka.

Media spekulują, że kobieta wymyśliła nietypową karę, ponieważ chłopczyk rzucił wcześniej kamieniem w inne dziecko. Nagranie również wskazuje na to, że maluchy działały pod wpływem swojej wychowawczyni. W pewnym momencie podczas oglądania filmu słychać, jak przedszkolanka mówi do 4-latków, że już wystarczy.

Warto przeczytać: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Podziel się