Szukaj

Dwie ofiary z podciętymi gardłami znalezione w Paryżu. Morderca krzyczał „Allahu akhbar!” [WIDEO]

17-03-2017 16:20
Morderstwo w Paryżu Fot. RBaheux / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Brutalna zbrodnia miała miejsce dzisiaj ok. godziny 11.00 w Paryżu. Według ustaleń francuskich mediów, które powołują się na policyjne źródła, sprawca zamordował swojego ojca i brata, obu ofiarom podcinając gardła. Miał przy tym krzyczeć „Allah akhbar”.

Policja wszczęła śledztwo, po tym jak dwaj mężczyźni zostali znalezieni z podciętymi gardłami w popularnej 11 dzielnicy Paryża. AFP, opierając się na źródłach w policji, podaje, że wszyscy byli spokrewnieni – sprawca poderżnął gardło swojemu ojcu i bratu.

Przedstawiciele policji, którzy nie chcieli, aby ujawniać ich dane, ze względu na to, że nie mają autoryzacji do udzielania publicznych oświadczeń w tej sprawie, powiedzieli, że motywy zbrodni są przedmiotem trwającego śledztwa.

Koniecznie przeczytaj: Opublikowano nagranie z lotniska w Paryżu. Widać moment ataku [WIDEO]

Czytaj też: Strzały na lotnisku w Paryżu! Napastnik chciał odebrać francuskiemu żołnierzowi broń [WIDEO]

Do zdarzenia doszło przed jednym z budynków na ulicy Montreuil. Napastnik został od razu schwytany, ale nie udało się uratować żadnej z ofiar, mimo interwencji służb medycznych.

Gazeta „Le Figaro”, także powołując się na policyjne źródło, pisze, że morderca wykrzykiwał „Allahu akhbar” („Bóg jest wielki”, po arabsku).

Warto przeczytać: Szokujące nagranie ze stolicy Francji! Islamiści przejmują Paryż [WIDEO]

Podziel się