Szukaj

Dramatyczny apel młodej Niemki. Tak wygląda życie u boku imigrantów w Europie Zachodniej [WIDEO PL]

28-07-2017 16:50
Dramatyczne apel młodej Niemki Fot. Fancy Potato / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W wyniku kryzysu imigracyjnego sytuacja zwykłych obywateli państw Europy Zachodniej z dnia na dzień staje się coraz gorsza. Jak naprawdę wygląda życie Niemców u boków imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu opowiada nastoletnia Niemka.

Próbuję obudzić każdego obywatela Niemiec i ostrzec go przed tym co dzieje się w świecie, w którym żyjemy – mówi 16-letnia dziewczyna, która zauważa, że problem migrantów dotyka także kraje takie jak Austria, Francja czy Szwecja.

Jesteście tak mile widziani jak Ebola. Nie rozumiem, dlaczego was nie deportują – w ostrych słowach Niemka zwraca się bezpośrednio do imigrantów.

Nawet nie chce ich nazywać uchodźcami, bo podejrzewam, że ludzie, którzy na prawdę potrzebują pomocy nigdy, by czegoś takiego nie zrobili – mówi nastolatka.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy w szoku. Tych chorób Europa dotąd nie znała. Tak nas „ubogacają” imigranci

Czytaj też: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Afrykańczycy krzyczeli 3 dni temu w Berlinie, że zabiją wszystkich Niemców – relacjonuje.

Dziewczyna dodaje też, że sama boi się nawet zrobić zakupy w sklepie. Opowiada, że kiedy niedawno udała się do hipermarketu cały czas była obserwowana przez imigrantów, którzy naradzali się między sobą.

Wybiegłam z tego supermarketu bardzo szybko i naprawdę bałam się o swoje życie – relacjonuje.

Dziewczyna mówi także o nieprzyjemnych sytuacjach, które spotkały jej znajomych. Przypomina też o wszystkich przestępstwach, jakich dopuszczają się imigranci, w tym o gwałtach dokonywanych nawet na starcach czy dzieciach.

Nie potrafię również zrozumieć dlaczego Niemcy nic nie robią. Dlaczego Angela patrzy na to i nic się nie zmienia. Granice nie są zamknięte oni są wciąż wolni. Dlaczego ci ludzie nie są deportowani? - zastanawia się dziewczyna.

Nie wiem w jakim świecie wy żyjecie, ale ludzie my się boimy! – zwraca się do polityków.

Proszę zróbcie coś, chrońcie swoje kobiety, chrońcie swoje dzieci – apeluje do niemieckich mężczyzn.

Warto przeczytać: Imigranci z Calais przegrali w starciu z polskim kierowcą. Polak staranował stworzoną przez nich blokadę [WIDEO]

Podziel się