Szukaj

Donald Trump urodził się w Pakistanie? Ta telewizja pokazała dowód

15-11-2016 21:24
Donald Trump w pakistańskiej telewizji Fot. Neo News / Internet / screen
Podziel się

Neo News, pakistańska telewizja nadająca w języku urdu, jeszcze dwa tygodnie przed wyborami w USA przekazała szokującą wiadomość. Według stacji obecny prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych urodził się w Pakistanie. Dowodem miało być pewne zdjęcie.

Telewizja w sensacyjnym materiale dowodziła, że Donald Trump jest sierotą urodzoną w Pakistanie. Według teorii zaprezentowanej w Neo News jako chłopiec miał w wypadku stracić rodziców i trafić do rodziny adopcyjnej w Londynie, z którą później przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych.

Donald Trump rzekomo naprawdę nazywa się Dawood Ibrahim Khan i urodził się w 1954 r. na terenie okupowanym obecnie przez Talibów. Jako dowód Neo News pokazało zdjęcie, które według tamtejszych dziennikarzy, przedstawia kilkuletniego Trumpa w pakistańskim stroju.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Czytaj też: Barack Obama w 2011 r. publicznie szydzi z Donalda Trumpa [WIDEO]

Przypomnijmy, że Donald Trump przez wiele lat poddawał w wątpliwość amerykańskie obywatelstwo Baracka Obamy, twierdząc, że odchodzący już prezydent nie urodził się na terenie USA. Być może wyciągnięta przed wyborami teoria miała za zadanie podważyć wiarygodność kandydata Republikanów. W każdym razie, Neo News podało, że nie jest oryginalnym źródłem informacji dowodzących pakistańskiego pochodzenia Donalda Trumpa.

Co ciekawe, w naszym kraju również krążą kuriozalne historie związane z pochodzeniem amerykańskiego prezydenta-elekta. Według jednej z nich, babcia Donalda Trumpa była Polką urodzoną we Lwowie. Oczywiście to nieprawda, choć niektórzy nasi politycy uwierzyli w tą przekazywaną w zmyślonym memie historię, więcej tutaj: Europoseł PiS mówi o polskim pochodzeniu Trumpa i jego babci ze Lwowa. Wiedzę oparł na memie!

Warto przeczytać: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Podziel się