Szukaj

Donald Trump zareagował na obraźliwe słowa Roberta de Niro. Prezydent USA nie szczędził mocnych słów [foto]

14-06-2018 15:22
Donald Trump Fot. Chairman of the Joint Chiefs / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Kilka dni temu hollywoodzki gwiazdor Robert De Niro podczas gali Tony Awards 2018 niezwykle dosadnie zademonstrował swoją niechęć wobec prezydenta Donalda Trumpa. Jak się teraz okazało, na stanowczą odpowiedź polityka nie trzeba było długo czekać.

O tym, że Robert De Niro nie darzy sympatią prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa wiadomo było nie od dziś. Pomimo tego, hollywoodzki gwiazdor zaskoczył swoim niezwykle mocnych i obraźliwym wystąpieniem. W trakcie zapowiedzi występu Bruce'a Springstreena podczas gali Tony Awards 2018 aktor niespodziewanie krzyknął wulgarne słowa: „Je**ć Trumpa". (Więcej tutaj: Szokujące zachowanie hollywoodzkiej gwiazdy. Robert De Niro podczas gali Tony krzyczał „Je**ć Trumpa” [wideo]).

Koniecznie przeczytaj: Szokujące zachowanie hollywoodzkiej gwiazdy. Robert De Niro podczas gali Tony krzyczał „Je**ć Trumpa” [wideo]

Czytaj też: Donald Trump skomentował problem masowej migracji. Jego słowa nie spodobają się niektórym europejskim przywódcom

Jak się później okazało, prezydent Donald Trump nie pozostał obojętny na obraźliwe słowa hollywoodzkiego gwiazdora. W opublikowanych tweetach napisał:  

Robert De Niro, człowiek o bardzo niskim ilorazie inteligencji, otrzymał za dużo ciosów w głowę od prawdziwych bokserów na planie filmowym. Oglądałem jego wystąpienie z tej nocy i jestem pewien, że to efekt wstrząsu mózgu.

... nie zdaje sobie sprawy z tego, że gospodarka jest w najlepszym stanie niż kiedykolwiek, poziom zatrudnienia utrzymuje się na wysokim poziomie i coraz więcej firm wraca do kraju. Obudź się, oszołomie!

 

 

Warto przeczytać: To nagranie podbija sieć. Tak prezydent Donald Trump przywitał się z Donaldem Tuskiem na szczycie NATO [wideo]

Podziel się