Szukaj

Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

13-11-2016 23:12
Donald Trump kupuje 2 dzieci Fot. This Information / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie, na którym widać, jak Donald Trump, jeszcze jako kandydat na prezydenta, kupuje samochód i dwójkę siedzących w nim dzieci stało się przebojem w Internecie. Choć film upozorowany został na prawdziwe zdarzenie – uspokajamy, obecny prezydent-elekt naprawdę nie robi takich rzeczy.

Na filmie z logiem CNN widać, jak Donald Trump, który wyraźnie się śpieszy, odkupuje od pierwszej napotkanej kobiety samochód. Miliarder widząc w środku siedzi dwójkę dzieci, decyduje się je także odkupić. Obrazek przedstawiający dwójkę przerażonego rodzeństwa bez wątpienia łapie za serce. Trump, chcąc „załatwić problem”, oferuje dzieciom pieniądze, aby te się uspokoiły.

Nagranie opublikowano na Facebooku 18 października 2016 r. Oczywiście całe sfilmowane zdarzenie jest żartem i Donald Trump nie robi tak szalonych rzeczy, jak kupowanie czyiś dzieci. Materiał nie został też wyemitowany w stacji CNN. Choć historia nie jest prawdziwa, film zdecydowanie warto obejrzeć. Trump bez wątpienia potrafi się z siebie śmiać :)

Koniecznie przeczytaj: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Czytaj też: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Warto przeczytać: Donald Trump wygrywa wybory! Nowy prezydent USA wygłosił przemówienie [WIDEO]

Podziel się