Szukaj

Masowy zalew Europy imigrantami to nie przypadek. Dokument ONZ z 2000 r. promuje… podmianę populacji

24-07-2017 10:43
Syryjscy imigranci na granicy Węgier
Podziel się

Odnaleziony ponownie przez portal wnd.com dokument, który został wydany przez Organizację Narodów Zjednoczonych 17 lat temu, pokazuje, że masowy napływ imigrantów do Europy nie jest wcale dziełem przypadku, a celowym działaniem.

Raport z 2000 r. zatytułowany „Migracja zastępująca: Czy jest to rozwiązanie dla kurczenia się i starzenia się populacji?” (ang. Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?) dotyczy konkretnie Francji, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Rosji, USA, Japonii i Korei Południowej.

Dokument próbował wykazać, że bez masowej imigracji i wymiany populacji kraje te będą cierpieć z powodu niewystarczającej siły roboczej i niższych wpływów z podatków. Raport stworzyła i konsultowała Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji. Dokument, który był adresowany do wielu państw na świecie, a także do organizacji pozarządowych, miał na celu promowanie emigracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Koniecznie przeczytaj: Kraje muzułmańskie w niechlubnej czołówce rankingu przemocy wobec kobiet. Ale według ONZ to nie wina islamu

Czytaj też: Muzułmańscy imigranci terroryzują niemiecki kurort. Mieszkańcy i turyści są zastraszeni

Jak dzisiaj wiadomo, efekt masowej imigracji, szczególnie w Europie, przyniósł efekty zupełnie inne. Zamiast dodatkowej siły roboczej kraje te nie tylko mają na utrzymaniu setki tysięcy pozostających na zasiłkach imigrantów, ale muszą mierzyć się z ekstremalnie wysokim zagrożeniem terrorystycznym i lawinowo rosnącą przestępczością.

Warto przeczytać: Niemcy w szoku. Tych chorób Europa dotąd nie znała. Tak nas „ubogacają” imigranci

Podziel się