Szukaj

Duński polityk znalazł rozwiązanie dla problemu masowej migracji. „Wszyscy uchodźcy powinni zostać deportowani do swoich ojczystych krajów”

28-12-2017 13:51
Marcus Knuth Fot. DR2 Deadline / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Masowa migracja to obecnie jeden z najpoważniejszych problemów trapiących europejskie kraje. Co rusz urzędnicy unijni poszukują kolejnych rozwiązań, które pomogłoby opanować tą trudną sytuację. Jednak ich propozycje są na tyle kuriozalne, że spotykają się z dezaprobatą kolejnych państw. Dlatego też, niektóre kraje zaczynają brać sprawę w swoje ręce i samodzielnie szukać skutecznych rozwiązań.

To takich państw należy m.in. Dania. Kilka tygodni temu pojawił się wśród tamtejszych polityków pomysł, by deportować nielegalnych imigrantów na okoliczne bezludne wyspy (więcej tutaj: Dania: nowatorski pomysł autorstwa Partii Ludowej. Imigranci pozbawieni prawa do azylu zostaną deportowani na bezludne wyspy?). Teraz zaś europoseł Marcus Knuth stwierdził, że wszyscy uchodźcy, nawet ci, którzy otrzymali azyl, powinni być odsyłani do swoich ojczyzn.

Koniecznie przeczytaj: Dania: nowatorski pomysł autorstwa Partii Ludowej. Imigranci pozbawieni prawa do azylu zostaną deportowani na bezludne wyspy?

Czytaj też: Premier Danii zapowiedział likwidacje gett zamieszkiwanych przez nielegalnych imigrantów. „Nie szanują naszych wartości i tradycji”

Te słowa odnoszą się do propozycji zmian przepisów prawnych, o które usilnie zabiega Duńska Partia Ludowa. W zamian za wprowadzenie zaproponowanych przez nich rozwiązań, zdecyduje sie poprzeć ważne reformy podatkowe.

Nowe przepisy prawne przygotowane przez polityków z tej partii zakładają, że wszyscy uchodźcy bez względu na swój status będą odsyłani do swoich ojczystych krajów, gdy tylko zakończą się w nich działania wojenne. Ponadto będzie obowiązywał zakaz łączenia rodzin.

Duńscy politycy zaczynają zdawać sobie sprawę z niekorzystnego wpływu nielegalnych imigrantów na ich kraj. Dlatego też, jak zapowiada euro poseł Marcus Knuth, uchodźcy będą stopniowo pozbawiani przywilejów, które dotychczas ułatwiały osiedlanie się w tym kraju. 

Warto przeczytać: Były premier Szwecji: „Imigracja to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły się Szwecji”. Wytłumaczenie zwala z nóg

Podziel się