Szukaj

Czterech imigrantów z Afryki przyjechało z Francji do Wielkiej Brytanii w… silniku autokaru [WIDEO]

07-10-2017 19:41
Policja wyciąga imigrantów z autokaru Fot. Toxic Male / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kierowca autokaru, który wiózł z Francji grupę Brytyjczyków doznał prawdziwego szoku, kiedy otworzył klapę do przedziału silnikowego Okazało się, że stukanie, które słyszał w czasie jazdy, to nie awaria pojazdu.

W przedziale silnikowym autokaru podróżowało czterech nielegalnych imigrantów z Afryki, prawdopodobnie z Erytrei albo Somalii. 35-letni kierowca Sam McLoughlin odkrył pasażerów na gapę, kiedy zatrzymał się na stacji serwisowej w Beaconsfield. Mężczyzna myślał, że stukanie, które słyszał w czasie jazdy, to awaria silnika.

Autokar wiózł z Francji grupę brytyjskich emerytów, która pojechała tam na jednodniowe zakupy. Pojazd zatrzymywał się w Calais i to prawdopodobnie tam „dosiedli” się Afrykańczycy. Jazda trwała co najmniej 5 godzin, a temperatura w przedziale silnikowym sięgała nawet 65 stopni Celsjusza. Imigranci byli więc na skraju wyczerpania. Kiedy jednak kierowca otworzył klapę pojazdu pierwszy z Afrykańczyków spytał: „Czy to już Anglia”.

Koniecznie przeczytaj: Nagranie z Wielkiej Brytanii. Nielegalni imigranci wysiadają z naczepy polskiego tira na środku autostrady [WIDEO]

Czytaj też: Calais: Imigranci blokowali drogę i atakowali ciężarówki. Węgierski kierowca stracił cierpliwość [WIDEO PL +18]

McLoughlin obawiając się, że mężczyźni mogą być niebezpieczni, wezwał policję, która wyciągnęła z autokaru nielegalnych imigrantów.

Warto przeczytać: Gerard Depardieu twierdzi, że imigranci są... „jedyną szansą” dla Europy

Podziel się