Szukaj

Czego nie rozumieją media głównego nurtu. Ojciec Angeliny Jolie mówi wprost, dlaczego Amerykanie powiedzieli ,,nie" Clinton i całemu mainstreamowi [WIDEO]

13-11-2016 20:48
Jon Voight Fot. ChnNewspl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jon Voight to słynny amerykański aktor, ojciec Angeliny Jolie. Bardzo mocno zaangażował się we wspieranie Donalda Trumpa. W obrazowy sposób tłumaczył Amerykanom, dlaczego nie należy zagłosować na Hillary Clinton.

Po wyborach zarówno polskie jak i amerykańskie media były zszokowane wyborem Amerykanów. Clinton, która była żelaznym faworytem do zwycięstwa, poniosła sromotną porażkę. Dlatego warto przypomnieć słowa Voighta, aby zrozumieć, dlaczego większość dziennikarzy tak mocno się myliła.

Amerykanin mówi, że dla USA to najważniejsze wybory w historii. Ameryka z kraju wolności zmieniła się w uosobienie tyranii.

Koniecznie przeczytaj: Na kilka dni przed wyborami Donald Trump wygrywa w sondażu z Hillary Clinton

Czytaj też: Donald Trump wygrywa wybory! Nowy prezydent USA wygłosił przemówienie [WIDEO]

Ilu Amerykanów zna George'a Sorosa, złego człowieka, który przekazał setki Żydów nazistom do eksterminacji?

- pytał retorycznie.

Jego zdaniem, jest on odpowiedzialny za finansowanie grup, które uczestniczą w demontażu kraju. Teraz bardzo mocno wspierał właśnie Clinton.

Powód? Jej dewizą są otwarte granice, co zabije gospodarkę kraju, która już teraz jest najsłabsza w historii. Człowiekiem, który ją może powstrzymać, jest właśnie Donald Trump.

Całość wystąpienia poniżej:

Warto przeczytać: To nie koniec wyborów w USA? Hillary Clinton może jeszcze zostać prezydentem!

Podziel się