Szukaj

Czechy: Brutalny atak na pasażerów tramwaju. Napastnika powstrzymała młoda kobieta, która wciągnęła broń [WIDEO]

18-12-2017 19:53
Czechy, brutalny atak na pasażerów Fot. Týdeník Policie / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do zdarzenia doszło w sobotę 9 grudnia w czeskiej Ostrawie. Jeden z podróżujących tramwajem z nieznanych powodów rzucił się na siedzącą przed nim parę. Mężczyzna został brutalnie pobity, zaatakowana została także jego partnerka. Napastnik uspokoił się dopiero wtedy, kiedy jedna z kobiet wyciągnęła broń.

Kamery znajdujące się w tramwaju zarejestrowały moment, kiedy mężczyzna w czarnej kurtce nagle wstaje i od tyłu atakuje siedzącego przed nim pasażera, uderzając go dwa razy. Kiedy ofiara osuwa się na ziemię, wtedy napastnik zadaje kolejny cios butelką, która rozbija się na głowie mężczyzny. Uderzona zostaje także siedząca obok kobieta.

Furię napastnika powstrzymała dopiero inna pasażerka tramwaju, 27-letnia kobieta, która wyciągnęła legalnie posiadaną broń. Mężczyzna przerwał atak i wrócił na swoje miejsce. Kiedy tramwaj się zatrzymał, natychmiast wysiadł. Obecnie szuka go policja.

Koniecznie przeczytaj: Nieprawdopodobna akcja. Ojciec z małym dzieckiem na rękach odparł atak dwóch uzbrojonych przestępców [WIDEO]

Czytaj też: Jak naprawdę wyglądał „rasistowski” atak w Bydgoszczy? Czarnoskóra Amerykanka miała wyzywać kontrolerów od „białych świń” [WIDEO]

Ranni pasażerowie trafili do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Nie wiadomo, jak skończyłby się atak, gdyby napastnik nie został skutecznie powstrzymany przez interweniującą kobietę z bronią.

Poniżej nagranie, które zostało udostępnione przez czeską policję:

Warto przeczytać: Atak nożownika na lotnisku w Amsterdamie. Policja otworzyła ogień [WIDEO]

Podziel się