Szukaj

Czwórka czarnoskórych nastolatków torturowała niepełnosprawnego białego kolegę. Wszystko transmitowali na żywo

05-01-2017 19:16
Niepełnosprawny 18-latek torturowany przez czarnoskórych w Chicago Facebook
Podziel się

Ta sprawa wstrząsnęła całą Ameryką. Policja w Chicago prowadzi dochodzenie w sprawie czterech czarnoskórych nastolatków, którzy torturowali białego niepełnosprawnego mężczyznę. Wszystko transmitowane było na żywo na Facebooku.

Afroamerykanka wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać, jak przynajmniej cztery osoby przetrzymują związanego białego mężczyznę. Ofiara, której zaklejono taśmą usta była kopana, duszona i bita. Oprawcy skalpowali głowę 18-latka, zmuszali do picia wody z toalety i wznoszenia wulgarnych epitetów pod adresem Donalda Trumpa.

Policja o zdarzeniu dowiedziała się we wtorek po południu. Odnaleziono wtedy 18-letniego mężczyznę, który zdezorientowany błąkał się po ulicy w krótkich spodenkach, mimo zimnej pogody. Był w złym stanie fizycznym i psychicznym.

Koniecznie przeczytaj: USA: Brutalny atak na biskupa w czasie mszy [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump 45 prezydentem USA [WIDEO]

Policja uważa, że do początek zdarzenia miał miejsce, kiedy niepełnosprawny mężczyzna, który mieszka w Crystal Lake spotkał znajomych w Streamwood, sąsiedniej dzielnicy. Następnie grupa miała pojechać do Chicago w skradzionym pojeździe. Niepełnosprawny mężczyzna mógł być przetrzymywany nawet przez 48 godzin.

Czwórka czarnoskórych oprawców, w tym dwie dziewczyny, została już zatrzymana. Co ciekawe, policja w Chicago podała w czwartek, że nie wierzy, aby ofiara została wybrana ze względu na kolor skóry, choć na nagraniach słychać okrzyki „Piep***ć białych”. Według prokuratury mężczyzna został uwięziony, gdyż jest niepełnosprawny. Policja uważa też, że atak nie był motywowany politycznie, mimo okrzyków wznoszonych przez oprawców „Piep***ć Donalda Trumpa”.

Oryginalne nagrania są drastyczne, dlatego zdecydowaliśmy się zamieść materiał amerykańskiej stacji FOX32.

Warto przeczytać: Jak lewicowe media komentują wydarzenia w Ełku? Mówią o „terrorze białych polskich katolików” i zastanawiają się, „dlaczego Polacy nie lubią obcych” [WIDEO]

Podziel się