Szukaj

Popularny chorwacki vloger zachwycony Marszem Niepodległości. Opublikował materiał obalający lewicową propagandę [wideo]

14-11-2018 21:17
Relacja Chorwata z MN Fot. Squatting Slav TV / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Chorwacki vloger prowadzący na YouTube kanał „Squatting Slav TV” przygotował dla swoich widzów materiał z tegorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie. Z jego słów wynika, że ta wielka patriotyczna manifestacja wywarła na nim duże wrażenie.

Na Marszu Niepodległości obecnych było wielu obcokrajowców. Wśród nich był m.in. chorwacki vloger, którego kanał na YouTube śledzi niemal 250 tys. internautów.

W swojej relacji pokazuje patriotyczne wydarzenie od środka. Nie brakuje więc rozmów z uczestnikami marszu, ale również jego własnych komentarzy, w których nie kryje zadowolenia z pozytywnej atmosfery panującej wśród manifestantów.

W opisie filmu vloger podkreślił, że marsz, wbrew propagandzie zachodnich lewicowych mediów, był pokojowym i patriotycznym wydarzeniem:

Koniecznie przeczytaj: Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

Czytaj też: Oficjalna odpowiedź Andrzeja Dudy ws zaproszenia na Marsz Niepodległości

Marsz z okazji polskiego Święta Niepodległości przyciągnął ponad 200 000 ludzi w tym roku. W opozycji do tego, co twierdzą lewicowe media, marsz jest (i zawsze był) pokojową, patriotyczną uroczystością.

Warto przeczytać: Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

Podziel się