Szukaj

Węgierska eurodeputowana celną ripostą miażdży Junckera. „Niech pan przestanie mówić nam o solidarności z tymi...” [WIDEO]

15-09-2017 18:34
Krisztina Morvai Fot. Magyar24 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Węgry to kraj, który najmocniej w całej Unii Europejskiej protestuje przeciwko przymusowej relokacji uchodźców. Tym razem absurdalność unijnej polityki imigracyjnej celnie podsumowała węgierska eurodeputowana Krisztina Morvai.

Morvai w czasie debaty o stanie Unii Europejskiej w Strasburgu bezpośrednio skierowała się do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude Junckera.

Dzisiaj w telewizji można zobaczyć dobre wieści z Syrii i Iraku. Wojny się kończą, rozpoczęła się odbudowa, uchodźcy wracają do domów – mówiła węgierska eurodeputowana.

Niech pan przestanie atakować Węgrów – dodała.

Niech pan przestanie mówić nam o solidarności z tymi zdrowymi, silnymi Syryjczykami, którzy powinni powrócić do domu, aby odbudować swoje kraje. Tak powinna wyglądać solidarność z tymi narodami – zakończyła Morvai.

Koniecznie przeczytaj: Komisja Europejska znów grozi krajom, które nie przyjęły uchodźców! Postawiła Polsce, Czechom i Węgrom ultimatum

Czytaj też: Unijny Trybunał Sprawiedliwości oddalił skargę Słowacji i Węgier ws. przymusowej relokacji uchodźców

Warto przeczytać: Niemcy policzyli, ile ma wynosić kara dla Polski za nieprzyjęcie „uchodźców”

Podziel się