Szukaj

Calais: Imigranci blokowali drogę i atakowali ciężarówki. Węgierski kierowca stracił cierpliwość [WIDEO PL +18]

19-10-2017 15:37
Węgierski kierowca kontra imigranci, Calais Fot. StopNewsTV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Francuskie Calais to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc dla kierowców tirów. Nielegalni imigranci blokują drogę i atakują przejeżdżające ciężarówki. Nie wszyscy jednak znoszą to ze spokojem.

Do zdarzenia doszło na autostradzie w Calais, zaraz obok nielegalnego obozowiska imigrantów. Węgierski kierowca nie miał zamiaru tolerować grupy „uchodźców”, którzy torowali drogę, próbując zatrzymać jakąś ciężarówkę. Mężczyzna przyśpieszył i przegonił na pobocze mężczyzn, którzy zaczęli obrzucać jego samochód kamieniami.

Koniecznie przeczytaj: Calais: Imigranci usiłowali dostać się do ciężarówki. Zablokowali drogę betonowymi zaporami [WIDEO]

Czytaj też: Burza po brutalnym gwałcie na Francuzce w Calais. Rząd ukrywa przestępstwa imigrantów?

Na nagraniu widać policyjny radiowóz, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Jak zauważył Węgier, funkcjonariuszy było kilku, więc nic nie mogli zrobić w starciu z przeważającymi liczebnie imigrantami.

Nagranie zarejestrowane przez węgierskiego kierowcę poniżej z polskimi napisami (uwaga, zawiera sporą ilość wulgaryzmów).

Warto przeczytać: Relacja polskiego kierowcy z Calais. „Jakbyś wjeżdżał do strefy wojny. Nie ma tygodnia, żebym nie miał na pace imigrantów” [WIDEO]

Podziel się