Szukaj

Calais: Imigranci blokowali drogę i atakowali ciężarówki. Węgierski kierowca stracił cierpliwość [WIDEO PL +18]

19-10-2017 15:37
Węgierski kierowca kontra imigranci, Calais Fot. StopNewsTV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Francuskie Calais to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc dla kierowców tirów. Nielegalni imigranci blokują drogę i atakują przejeżdżające ciężarówki. Nie wszyscy jednak znoszą to ze spokojem.

Do zdarzenia doszło na autostradzie w Calais, zaraz obok nielegalnego obozowiska imigrantów. Węgierski kierowca nie miał zamiaru tolerować grupy „uchodźców”, którzy torowali drogę, próbując zatrzymać jakąś ciężarówkę. Mężczyzna przyśpieszył i przegonił na pobocze mężczyzn, którzy zaczęli obrzucać jego samochód kamieniami.

Na nagraniu widać policyjny radiowóz, który przyjechał na miejsce zdarzenia. Jak zauważył Węgier, funkcjonariuszy było kilku, więc nic nie mogli zrobić w starciu z przeważającymi liczebnie imigrantami.

Koniecznie przeczytaj: Calais: Imigranci usiłowali dostać się do ciężarówki. Zablokowali drogę betonowymi zaporami [WIDEO]

Czytaj też: Burza po brutalnym gwałcie na Francuzce w Calais. Rząd ukrywa przestępstwa imigrantów?

Nagranie zarejestrowane przez węgierskiego kierowcę poniżej z polskimi napisami (uwaga, zawiera sporą ilość wulgaryzmów).

Warto przeczytać: Relacja polskiego kierowcy z Calais. „Jakbyś wjeżdżał do strefy wojny. Nie ma tygodnia, żebym nie miał na pace imigrantów” [WIDEO]

Podziel się