Szukaj

Były zawodnik UFC uratował napadniętą na ulicy kobietę. „To był mój obowiązek” [wideo]

08-01-2019 13:38
Były zawodnik UFC uratował napadniętą kobietę Fot. Klix.ba / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Denis Stojnic, były zawodnik UFC, obronił przed napaścią kobietę, która została zaatakowana przez agresywnego mężczyznę przed klubem w Sarajewie. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Napaść na kobietę miała miejsce w nocy przed klubem muzycznym Dorian Gray w Sarajewie (stolica Bośni i Hercegowiny). Na nagraniach z monitoringu widać, że jedna z klientek w pośpiechu opuszcza lokal. Kobieta już przed wejściem szybko ubiera kurtkę i kieruje się w stronę parkingu. Po chwili wybiega za nią mężczyzna, który brutalnie ją atakuje, ciągnie za włosy i szarpie.

Całą sytuację zauważył 38-letni były zawodnik wagi ciężkiej Denis Stojnic, który nie wahał się ani chwili. Podbiegł do mężczyzny i odciągnął od kobiety. Po chwili agresor leżał już na ziemi.

Koniecznie przeczytaj: Złodziej chciał ukraść kobiecie telefon. Nie wiedział, że to zawodniczka UFC [foto]

Czytaj też: Mrożące krew w żyłach nagranie. Uratował dziecko przed nadjeżdżającym pociągiem. Sam o mało nie zginął [wideo]

Kiedy zobaczyłem na kamerach przed moim klubem, że facet większy ode mnie atakuje kobietę, szybko zareagowałem, aby ją obronić. Obezwładniłem go i odprowadziliśmy potem dziewczynę do taksówki. Nie chciała zgłaszać sprawy na policję. Niestety, w naszym kraju przemoc wobec kobiet jest coraz częstsza, więc moim obowiązkiem, jako mężczyzny, obywatela i właściciela klubu jest, aby zapewnić bezpieczeństwo. Szczególnie kobietom, bo są siostrami, matkami i są wrażliwszą płcią

- opisał zajście Stojnic.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Były minister Yves Cochet o polityce migracyjnej: „Należy ograniczyć liczbę urodzeń, by móc lepiej przyjmować imigrantów”

Podziel się