Szukaj

Były brytyjski komandos wzywa władze do działania przeciw terrorystom [WIDEO]

26-05-2017 13:39
Phil Campion, brytyjski komandos SAS Fot. Military Emergency Services / youtube / screen YouTube
Podziel się

Phil Campion, były członek elitarnej brytyjskiej jednostki specjalnej SAS, ostrzega, że Wielką Brytanię czekają kolejne zamachy i wzywa władze do zdecydowanych działań.

Były komandos swój apel wystosował na antenie telewizji Sky. Uznał, że sprawa jest obecnie „czarno biała” i dodał, że Wielką Brytanię czeka więcej zamachów, jeśli władze nie zaczną stanowczo przeciwdziałać osobom, które ich dokonują.

Sytuacja, w której się obecnie znajdujemy, jest dla mnie zupełnie jasna. Mamy w kraju osoby, które skutecznie namierzają i mordują nasze dzieci - nic dodać, nic ująć. Nie zamierzam marnować czasu na osoby, które twierdzą, że powinniśmy im dać więcej czasu. Nie – powiedział Campion.

Koniecznie przeczytaj: Zamach w Manchesterze. Co najmniej 22 ofiary śmiertelne [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko o zamachu w Manchesterze [WIDEO]

Dodał, że każdy, kto przejawia zamiary przeprowadzenia zamachu terrorystycznego powinien trafić do więzienia, jeśli ma brytyjski paszport albo zostać deportowanym z kraju.

Nieważne, czy mają w domu tylko czarną flagę (ISIS), zdjęcie lub pojawiają się na demonstracjach. Uważam, że, jeśli ktoś ma na telefonie pewne rzeczy... te ideologiczne głupoty, to powinniśmy się z nim natychmiast rozprawić – stwierdził były komandos.

Poniżej całe nagranie (napisy polskie w ustawieniach):

Warto przeczytać: Madonna i Kim Kardashian lansują się na zamachu w Manchesterze?

Podziel się