Szukaj

Bulwersujący reality show w ukraińskiej telewizji. Będą ustalać, kto jest ojcem dziecka 12-letniej dziewczynki [WIDEO]

26-10-2017 12:59
Szokujący program w ukraińskiej TV Fot. world news / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nowy program, który realizuje ukraińska telewizja wzbudza olbrzymie kontrowersje. Choć mogłoby się wydawać, że telewizyjne reality show osiągnęły już prawdziwe dno, to jednak okazuje się, że może być jeszcze gorzej. W najnowszym programie bierze udział najmłodsza matka na Ukrainie – dziewczynka, która zaszła w ciążę w wieku zaledwie 11 lat.

Zadaniem uczestników programu będzie odgadnięcie, kto tak naprawdę jest ojcem dziecka nastolatki. Wśród podejrzanych o ojcostwo będą … bracia dziewczyny i jej ojczym.

Tanya Luciszyn – najmłodsza na Ukrainie matka – to osoba, o której stało się głośno, gdy we wrześniu urodziła dziecko. Na początku o ojcostwo podejrzewano 17-letniego sąsiada dziewczynki, który razem z Tanią i jej matką wziął udział w programie „Kasajetsa każdego” („Dotyczy każdego”). Badania genetyczne szybko jednak wykluczyły 17-latka z kręgu podejrzanych pomimo, że dziewczynka na antenie programu zdradzała nawet szczegóły współżycia.

Koniecznie przeczytaj: Szokujący „eksperyment” telewizyjny w Danii. Kobiety będą zachodziły w ciążę z… nieznajomymi

Czytaj też: Prezydent Andrzej Duda bardzo zdecydowanie o relacjach z Ukrainą: „To jest coś nie do przyjęcia” [WIDEO]

Teraz o ojcostwo jest podejrzewany ojczym nastolatki, który miał już problemy z prawem. W programie w roli oskarżonych wystąpią także dwaj bracia dziewczynki. Rozwikłanie tej zagadki ma nastąpić dzięki m.in. przeprowadzonym na żywo specjalistycznym badaniom DNA.

Warto przeczytać: Zeznania świadka ws. Amber Gold pogrążają TVN. Stacja miała otrzymała od spółki Marcina P. ćwierć miliona zł [WIDEO]

Podziel się