Szukaj

Bulwersująca wypowiedź włoskiej prawniczki. Tak usprawiedliwia imigrantów, którzy gwałcą na plażach [WIDEO]

18-09-2017 00:24
Włoska adwokat tłumaczy gwałcących imigrantów Fot. PoliticallyRude / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czasie debaty dotyczącej imigracji, która odbyła się we włoskim Salerno głos zabrała między innymi adwokat Carmen di Genio. Kobieta w skandaliczny sposób zaczęła tłumaczyć „uchodźców”, którzy dokonują gwałtów na plażach.

Tragiczna historia Polki, która została zbiorowo zgwałcona przez afrykańskich imigrantów na plaży w Rimini niestety nie jest we Włoszech odosobnionych przypadkiem. Salerno, miasto portowe, także boryka się z problemami związanymi z masowym napływem Afrykańczyków.

Lewica znowu udowadnia jednak, że zamiast stawić czoła problemowi, woli dalej zakłamywać rzeczywistość. Carmen di Genio, która jest adwokatem i członkiem Komitetu Sądu Apelacyjnego, wywołała oburzenie włoskich internautów, kiedy stanęła w obronie imigrantów gwałcących na plaży. Zdaniem kobiety, afrykańscy „uchodźcy” mogą nie być świadomi, że na włoskich plażach gwałty są zakazane przez prawo, więc nie można ich winić.

Koniecznie przeczytaj: Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

Czytaj też: Włoska policja opublikowała nagrania z gwałcicielami z Rimini [WIDEO]

Warto przeczytać: Dzieci muzułmańskich imigrantów w Niemczech dzielą się swoimi „przemyśleniami” na temat integracji [WIDEO]

Podziel się