Szukaj

Brytyjka zgwałcona w Dubaju aresztowana za… seks pozamałżeński. Grozi jej nawet ukamienowanie!

16-11-2016 21:12
Dubaj Fot. McKay Savage / wikimedia.org / CC BY 2.0
Podziel się

25-letnia turystka z Wielkiej Brytanii została zgwałcona w Dubaju przez dwóch mężczyzn. Kiedy zgłosiła sprawę na policję, aresztowaną ją za… seks pozamałżeński, który według prawa obowiązującego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest karalny. Sprawcy gwałtu nie zostali zatrzymani.

Kobieta zeznała, że sprawcami gwałtu byli dwaj Brytyjczycy, który postawili jej drinka w hotelowym barze. Z relacji 25-latki wynika, że ktoś z obsługi hotelowej wrzucił jej coś do napoju, w wyniku czego straciła świadomość. Mężczyźni zaciągnęli ją do pokoju i zgwałcili.

25-latka nie została jednak uznana przez lokalną policję za ofiarę. Zatrzymano ją pod zarzutem uprawiania pozamałżeńskiego seksu. Zjednoczonych Emiratach Arabskich prawo regulowane jest bowiem według wytycznych szariatu. Oczywiście sprawców gwałtu nie spotkała żadna kara – pozwolono im wrócić do Wielkiej Brytanii.

Koniecznie przeczytaj: Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

Czytaj też: Niemcy: islamiści planowali atak na przedszkole

Do gwałtu doszło w zeszłym miesiącu. Brytyjka została wypuszczona na wolność, jednak skonfiskowano jej paszport, więc nie może opuścić kraju. Grozi jej proces, w wyniku którego może zostać skazana na więzienie, deportację, chłostę lub nawet karę śmierci przez ukamienowanie!

Warto przeczytać: Dziewczynka z Polski bita i molestowana w niemieckiej szkole. Sprawcami muzułmańscy uczniowie z Afganistanu i Iraku [WIDEO]

Podziel się