Szukaj

Poszedł do więzienia za „atak” kanapkami z bekonem na meczet. Teraz znaleziono go martwego w celi!

30-12-2016 18:51
Kevin Crehan
Podziel się

35-letni Brytyjczyk Kevin Crehan, który odsiadywał rok więzienia za „rasistowski atak” na meczet – przeprowadzony przy użyciu dwóch kanapek z bekonem - został znaleziony martwy w celi, tuż po Bożym Narodzeniu.

Kevina Crehana znaleziono martwego w jego celi 27 grudnia. W lipcu został skazany na 12 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności za „atak”, którego „dopuścił” się 17 stycznia 2016 r. Razem ze swoimi „wspólnikami” położył na klamce drzwi do meczetu dwie kanapki z bekonem, później grupa stanęła przed budynkiem z transparentem „Nie dla meczetów”.

Poza Crehanem skazani zostali także pozostali „przestępcy”, drugi mężczyzna otrzymał wyrok 9 miesięcy więzienia, dwie Brytyjki skazano na 9 i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: islamiści planowali atak na przedszkole

Czytaj też: Grozili jej muzułmanie. W odpowiedzi wrzuciła do sieci nagranie, na którym podpala Koran [WIDEO]

Choć Tommy Robinson, były szef skrajnie prawicowej English Defence League, zaprzecza pogłoskom o zamordowaniu Crehana przez muzułmanów, to jednak media i część portali internetowych nie wydaje się być przekonana – nie jest bowiem tajemnicą, że że islamskie gangi od lat mają dużą władzę i swobodę w działaniu w brytyjskich więzieniach.

Policja i służby więzienne wszczęły już śledztwo. Nawet jeżeli Kevin Crehan nie został zamordowany przez islamistów, to wielu komentatorów i dziennikarzy podkreśla, że mężczyzna za to co zrobił nigdy nie powinien znaleźć się w więzieniu.

Przypomnijmy, że niedawno brytyjski sąd skazał na wiezienie dwóch Polaków, którzy rzucali w meczenie bekonem. Obaj byli atakowani przez muzułmańskich współwięźniów jeszcze przed procesem! Więcej tutaj: Skazano Polaków, którzy rzucali boczkiem w muzułmanów.

Warto przeczytać: Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

Podziel się