Szukaj

Irlandia: Brutalne zabójstwo 57-letniej Polki. Sprawca odciął jej głowę

09-01-2019 18:21
Garda - irlandzka policja Fot. Tristan Reville / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak poinformował portal Do Rzeczy, irlandzka policja w Ardee dokonała szokującego odkrycia. Gdy podczas interwencji weszli do domu 57-letniej Polki, znaleźli jej ciało z odciętą głową. O popełnienie tej zbrodni podejrzewany jest syn ofiary.

Funkcjonariusze irlandzkiej policji weszli do domu 57-letniej Polki w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od jej sąsiadki, która wcześniej słyszała krzyki. W środku znaleźli ciało kobiety z odciętą głową.

Z relacji mediów wynika, że ofiara mieszkała w Irlandii od 10 lat. Jak ustaliły tamtejsze służby, w momencie morderstwa jej mąż przebywał w pracy, a córka w Polsce. Po przeprowadzonych czynnościach śledczych okazało się, że prawdopodobnym sprawcą jest jej 32-letni syn, który po dokonaniu zbrodni uciekł do pobliskiej miejscowości Drumconrath, gdzie zamierzał pozbyć się dowodów.

Koniecznie przeczytaj: Nie żyje Polka postrzelona w Berlinie. Zatrzymano dwóch podejrzanych: „Powód zbrodni był błahy”

Czytaj też: Włochy: Mołdawianin brutalnie pobił 59-letnią Polkę. W ciężkim stanie trafiła do szpitala

Mężczyzna został już zatrzymany. Ponadto zabezpieczono również siekierę, którą wykorzystał jako narzędzie zbrodni. Irlandzkie służby potwierdziły, iż nie ma innych podejrzanych w tej sprawie.

Warto przeczytać: Włochy: Polska barmanka brutalnie pobita i zwyzywana ze względu na pochodzenie: „Wracaj do Polski”

Podziel się