Szukaj

Brazylia: Mężczyzna zamordował swoją żonę. Wszystko nagrały kamery monitoringu [wideo]

10-08-2018 17:08
Wstrząsające nagranie z Brazylii Fot. Tribuna do Paraná / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, w Brazylii doszło do morderstwa, które wstrząsnęło całym krajem. Otóż według ustaleń policji, 22 lipca br. Luis Felipe Manvailer zamordował swoją żonę Tatiane Spitzner. Pomimo mocnych dowodów, mężczyzna wciąż nie przyznaje się do winy. To tragiczne zdarzenie wywołało ogólnokrajową debatę na temat przemocy wobec kobiet.

Jednym z kluczowych dowodów w sprawie jest nagranie zmontowane z kilku kamer monitoringu, na którym widać, jak oskarżony o morderstwo mężczyzna znęca się nad swoją żoną. W kilku miejscach m.in. na zewnątrz budynku, na parkingu i w windzie szarpie ją, dusi, oraz zatrzymują siłą, gdy ona próbuje uciekać. Sam moment śmierci nie został zarejestrowany, ale jak ustalono kobieta zmarła niedługo po tej napaści.    

Koniecznie przeczytaj: To morderstwo wstrząsnęło całą Brazylią. Telewizja wyemitowała drastyczne nagranie [+18 wideo]

Czytaj też: Brazylia: Niecodzienny atak mrówek na gniazdo os. Inżynier opublikował nagranie. Bardzo szybko stało się hitem internetu [wideo]

Co ciekawe, Felipe Manvailer pojawia się również na innych nagraniach, które ukazują jego zachowanie po zabiciu żony. Widać na nich, jak opuszcza budynek, by wynieść ciało, a po drodze zmywa ślady krwi, które pozostały w windzie.

Jak informują media, po tym zdarzeniu mężczyzna próbował uciekać samochodem, ale został aresztowany w odległości 340 km od miejscowości, w której dokonał zbordni. 

Warto przeczytać: Brazylia: Prawicowy polityk został zaatakowany podczas wiecu wyborczego. Doznał ciężkich obrażeń [wideo]

Podziel się