Szukaj

USA: Brutalna napaść rabunkowa na kobietę na stacji benzynowej. Złodzieje nie mieli litości dla swojej ofiary [wideo]

23-08-2018 15:18
Brutalny napad w USA Fot. The Ashleys / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Do niezwykle brutalnego napadu doszło niedawno na jednej stacji benzynowej w Lewisville w Teksasie. Gdy kobieta wchodziła do środka, złodziej rzucił się na nią i za wszelką cenę próbował odebrać jej torebkę. Jak się później okazało, znajdowało się w niej duża suma pieniędzy.

Z relacji mediów wynika, że kobieta nim zatrzymała się na stacji benzynowej, to wcześniej wypłaciła z banku 75 tys. dolarów. 

Gdy tylko została napadnięta, właściciel stacji ruszył jej z pomocą. Wówczas do akcji wkroczył także drugi złodziej, w wyniku czego wywiązała się duża szarpanina, która została nagrana przez kamerę monitoringu. 

Na opublikowanym w sieci filmie widać, jak jeden z przestępców w pewnym momencie wsiada do samochodu i próbuje przejechać zarówno kobietę, jak i właściciela stacji. Ostatecznie napastnicy zdołali zrabować część kwoty i zbiec z miejsca zdarzenia. Jak jednak poinformowała lokalna policja, jeden z nich już został zatrzymany.  

Koniecznie przeczytaj: Hit! Ten nieudany napad przejdzie do historii. Tak absurdalnego zakończenia nie wymyśliłby nawet najlepszy komik [WIDEO]

Czytaj też: Wstrząsające nagranie ze stacji benzynowej w USA. Porwana kobieta ucieka z bagażnika samochodu [WIDEO]

Warto przeczytać: Czy zwykli obywatele powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni? Zobacz, jak zakończył się napad w sklepie [WIDEO]

Podziel się