Szukaj

Rzym: 47-letni Rumun ciężko pobił i zgwałcił 50-letnią Polkę. Mężczyzna jest już w rękach policji

15-05-2019 18:25
Włoska policja Fot. Chris Sampson / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Jak podaje dziennik „Il Giornale”, 50-letnia Polka została brutalnie pobita i zgwałcona przez 47-letniego obywatela Rumunii. Do tego zdarzenia doszło w opuszczonym budynku w pobliżu stacji metra przy Placu św. Piotra.

Z relacji mediów wynika, że napastnik zaskoczył swoją ofiarę w miejscu, gdzie zazwyczaj okoliczni bezdomni spędzają noc, czyli na podwórzu przy Via Delle Fornaci. W trakcie ataku 47-latek uderzył Polkę metalową rurką, potem zadawał ciosy nożem, a następnie zgwałcił.

Pomimo odniesionych ran, kobieta zdołała uwolnić się od napastnika i dotrzeć do pobliskiego szpitala Santo Spirito. Lekarze, którzy się nią zajęli, ocenili, że powinna wrócić do zdrowia w ciągu 15 dni. Po opatrzeniu 50-latka udała się na komisariat policji w San Pietro w Rzymie, gdzie złożyła skargę. Jak relacjonują włoskie media, mimo szoku, zdołała dokładnie opisać wygląd napastnika. Dzięki temu, już po niedługim czasie karabinierzy namierzyli 47-latka i  zatrzymali go.

Koniecznie przeczytaj: Włochy: Mołdawianin brutalnie pobił 59-letnią Polkę. W ciężkim stanie trafiła do szpitala

Czytaj też: Zaskakujące znalezisko na placu budowy nowej stacji metra w Warszawie. „Szczątki mają ok. 100-120 tys. lat” [wideo]

Warto przeczytać: Włochy: Polak uratował kobietę przed gwałtem. Obezwładnił napastnika, mimo że ten ranił go nożem

Podziel się