Szukaj

Brigitte Macron bezlitośnie wyśmiana przez uczniów. Licealiści krzyczeli do niej: „Chcemy się z Tobą ożenić. Nieważny jest wiek”

15-03-2018 19:17
Brigitte Macron
Podziel się

Żona prezydenta Francji nie będzie miło wspominać wizyty w liceum w Dijon w Burgundii. 64-lenia Brigitte Macron stała się obiektem kpin ze strony uczniów, którzy krzyczeli do niej prowokacyjnie: „Wiek nie jest ważny - wyjdź za nas za mąż!”.

Licealiści w ten sposób nawiązali do historii jej związku z Emmanuelem Macronem. Brigitte poznała swojego przyszłego męża w wieku 40 lat, kiedy była nauczycielką. Macron miał wtedy zaledwie 16 lat i był jej uczniem.

Lokalne media podają, że Pierwsza Dama, kiedy usłyszała kierowane w jej stronę aluzje, w popłochu opuściła budynek liceum. Wbrew temu co podawały początkowo media, dyrektor placówki nie zamierza wyciągać poważnych konsekwencji wobec uczniów. W jego opinii, zachowanie licealistów to tylko żarty i jednorazowy wybryk kilku nastolatków.

Koniecznie przeczytaj: Kampania oficjalnego kandydata PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy jest pośrednio wpierana przez… Niemcy? Poseł alarmuje: „To skandal!” [foto]

Czytaj też: Zamach terrorystyczny we Francji. Zginęło kilka osób, napastnik wziął zakładników i wystosował konkretne żądania [foto + wideo]

Różnica wieku między Emmanuelem Macronem a jego żoną od początku kampanii prezydenckiej była szeroko komentowana przez media, nie tylko we Francji, ale na całym świecie. Nawet dość liberalnym Francuzom niezbyt podoba się związek prezydenta ze starszą o 24 lata żoną, którą poznał, kiedy ta uczyła go w liceum.

Warto przeczytać: Tak Kancelarie Prezydenta RP i Sejmu upamiętniły ofiary katastrofy smoleńskiej. Opublikowane nagrania poruszają do łez [wideo]

Podziel się