Szukaj

USA: Niezadowolona klientka zaatakowała pracownicę McDonald's. Doszło do bójki [wideo]

27-07-2018 19:25
Bójka w McDonaldzie Fot. Daniel Kalemasi / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W sieci pojawiło się szokujące nagranie ukazujące niecodzienny incydent, do którego doszło w jednej z restauracji McDonald’s w Las Vegas. Niezadowolona klientka zaatakowała jedną z pracownic lokalu. Jak się okazało, bardzo szybko pożałowała tego, co zrobiła.

Na nagraniu widać, jak wyraźnie poirytowana klientka rzuca napojem w stronę jednej z pracownic McDonald’s. Zaatakowana postawna kobieta nie pozostuje dłużna i szybkim krokiem podchodzi do awanturniczki. Chwyta kobietę, a potem zaczyna ją bić i szarpać. Po chwili rzuca nią o stół i kontynuuje zadawanie ciosów. Wówczas do akcji wkraczają inni pracownicy, którzy starają się rozdzielić kobiety, jednak bezskutecznie. Klientka próbuje znów zaatakować, co po raz kolejny spotyka się z ostrą odpowiedzią. 

Koniecznie przeczytaj: Napastnik zastrzelił 50 i ranił 400 osób w Las Vegas. Przerażające nagrania z miejsca zdarzenia [WIDEO]

Czytaj też: Zachowanie mężczyzny postrzelonego w Las Vegas wzbudziło podziw. Tak zareagował na wizytę prezydenta [WIDEO]

Nie wiadomo do końca, co było powodem wybuchu takiej agresji. Jak twierdzą niektóre media, klientka próbowała napełnić kubek darmowym napojem, ale okazało się, że  maszyna była wówczas wyłączona. I właśnie brak możliwości skorzystania z promocji miał spowodować u niej tak silne wzburzenie. 

Warto przeczytać: ISIS przyznało się do ataku w Las Vegas

Podziel się