Szukaj

UK: Brutalna napaść w pociągu. Skandaliczne zachowanie pozostałych pasażerów [wideo]

31-08-2018 17:17
Bójka w brytyjskim pociągu Fot. Kulla Kris / Facebook.com
Podziel się

Jak poinformował „Daily Mail”, do szokujących scen doszło w pociągu kursującym na trasie Londyn – Birmingham. Otóż jedna z pasażerek została brutalnie zaatakowana przez czarnoskórą napastniczkę. Gdy stojący obok mężczyzna próbował zainterweniować, został pobity przez partnera agresywnej kobiety.

Z relacji mediów wynika, iż pasażerka została zaczepiona przez czarnoskórą kobietę, którą oskarżyła ją o rzucanie w nią jedzenie. Gdy agresorka usłyszała, że nie jest to prawdą, zdenerwowała się i zaczęła grozić zarówno jej, jak i stojącemu obok mężczyźnie.

Po krótkiej kłótni agresywna pasażerka przeszła od słów do czynów. Gdy jeden z mężczyzn próbował zainterweniować w tej sytuacji, został napadnięty przez partnera awanturującej się kobiety.

Koniecznie przeczytaj: Birmingham: Eksperci przygotowali specjalny raport na zlecenie rady miasta. Wnioski, do których doszli szokują

Czytaj też: Tego słowa biali nie mogą używać w USA, bo zostaną uznani za rasistów. Jest jednak jeden sposób... [wideo]

Na nagraniu widać, iż ofiary musiały bronić się same, ponieważ jadący pociągiem pasażerowie nie zareagowali. Jak gdyby nigdy nic, siedzieli spokojnie na swoich miejscach, a gdy dojechali do kolejnej stacji, spokojnie wysiedli.

Dopiero po dłuższym czasie zareagował jeden z mężczyzn, który próbował rozdzielać bijących się.

Brytyjska policja poinformowała, że w tej sprawie wciąż prowadzone jest śledztwo. Jak dotąd, pomimo nagrania, nie udało się zidentyfikować się winnych.  

Warto przeczytać: Bójka pięciu kobiet w burkach. W czasie walki jedna z nich... upuściła dziecko! [wideo]

Podziel się