Szukaj

Bójka pięciu kobiet w burkach. W czasie walki jedna z nich... upuściła dziecko! [wideo]

14-09-2018 18:36
Arabia Saudyjska, bójka kobiet w burkach Fot. Studio 9 Investigation / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie zarejestrowane w Arabii Saudyjskiej obiegło świat. Na ulicy doszło do walki pięciu muzułmanek w burkach. Internautów najbardziej zszokowało zachowanie jednej z kobiet, która była tak pochłonięta bójką, że upuściła dziecko.

Sytuacja miała miejsce na jednej z ulic w Rijadzie, stolicy Arabii Saudyjskiej. Zdarzenie zarejestrował przejeżdżający kierowca.

Grupa pięciu kobiet biła się na ruchliwej ulicy. Najbardziej jednak bulwersuje zachowanie jednej z nich. Muzułmanka trzymała w ręce dziecko, które… jej wypadło. Kobieta niespecjalnie się tym przejęła i dalej kontynuowała walkę. Jedną ręką podniosła dziewczynkę, by zaraz znowu ją upuścić. Dziecko było rzucane niczym szmaciana lalka.

Koniecznie przeczytaj: „Są dwa wyjścia: islam albo śmierć”. Były muzułmanin zapytał, czy można krytykować islam [wideo]

Czytaj też: To zdjęcie wywołało szeroką dyskusję. Tak muzułmanie szanują przepisy obowiązujące w Polsce [foto]

Nie wiadomo, czy coś się stało maluchowi i czy kobieta poniosła jakieś konsekwencje. Szokuje również fakt, że mimo wielu przejeżdżających obok aut nikt nie interweniował i nie przerwał bójki.

Warto przeczytać: Szokujące nagranie z Radomia. Zamknął płaczące dziecko w pralce i się śmiał. Policja zatrzymała trzy osoby [wideo]

Podziel się