Szukaj

Wstrzymane loty, zniszczony terminal. Dwóch raperów pobiło się na lotnisku w Paryżu [wideo]

03-08-2018 11:16
Dwóch raperów pobiło się na lotnisku w Paryżu Fot. tunderboy / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Dantejskie sceny miały miejsce na lotnisku Paryż-Orly. Bójka dwóch francuskich raperów afrykańskiego pochodzenia i ich współpracowników doprowadziła do czasowego zamknięcia jednego z terminali. Interweniować musiała policja.

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 15.00 w strefie sklepów wolnocłowych. Między sobą pobili się francuscy raperzy Booba (muzułmanin senegalskiego pochodzenia) oraz Kaaris (do Francji przyjechał z Wybrzeża Kości Słoniowej). Szybko dołączyli ich koledzy, łącznie kilkunastu mężczyzn.

Wszystko obserwowali zszokowani podróżni. Cześć z nich nagrania zdarzenie.

Bójkę udało się dopiero przerwać po interwencji policji i straży granicznej. Francuskie media podają, że zatrzymanych zostało 13 osób. Do aresztu trafili także dwaj raperzy, którzy mieli zagrać wspólne na koncercie w Barcelonie. Booba już odwołał swój występ w stolicy Katalonii.

Koniecznie przeczytaj: Oława: Dwóch Polaków brutalnie pobitych przez Ukraińców. W ciężkim stanie trafili do szpitala

Czytaj też: Skandal po meczu Z Rosją. Dwóch piłkarzy z Chorwacji nagrało film z okrzykiem „Sława Ukrainie” [wideo]

Władz lotniska poinformowały, że w czasie bójki zniszczono m.in. meble znajdujące się na wyposażeniu terminalu oraz stoisko z kosmetykami. Cześć hali lotów została tymczasowo zamknięta, co spowodowało opóźnienia lotów.

Nagrania poniżej:

 Tymczasem francuscy internauci komentują...

Warto przeczytać: Francja: Protestujący imigranci wywołali potężne zamieszki. Przez kilka godzin niszczyli samochody, sklepy i domy [wideo+foto]

Podziel się