Szukaj

To nagranie podbija sieć. Niezwykle brutalna bitwa sąsiadów. W ruch poszły deski [wideo]

04-02-2019 16:58
Bitwa sąsiadów Fot. Clinical Reds / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

W ostatnich dniach niezwykle dużą popularnością w internecie cieszy się nagranie pokazujące awanturę sąsiadów mieszkających w angielskim mieście Doncaster. Główni bohaterowie, czyli dwaj skonfliktowani mężczyźni, postanowili rozstrzygnąć spór przy pomocy ... desek.

Z relacji mediów wynika, że nie udało się ustalić, co było przyczyną tak brutalnej awantury. Film po raz pierwszy został udostępniony przez internutę posługującego się nickiem „taran stokoe”. Jak poinformował, do tej bitwy doszło w godzinach porannych. W swoim poście napisał również, iż odgłosy tej awantury obudziły nawet jego babcię.

Na nagraniu widać dwóch mężczyzn, którzy z niewiadomych przyczyn rzucają w siebie deskami przez płot. W pewnym momencie na „polu bitwy” pojawia się kobieta, która po chwili również dołącza do walki i sama rzuca najpierw deską, a później szczotką w swojego sąsiada.

Koniecznie przeczytaj: Wielka awantura w TVP Info: „Dlatego właśnie Adam Słomka i jego grupa nie są wpuszczani do studia” [wideo]

Czytaj też: To nagranie to hit. Nie dał sobie odholować auta. Wszedł na lawetę i… uciekł [wideo]

 

Warto przeczytać: Przeciwniczka PiS o „wielkiej bombie” „Wyborczej”: „Jak się dowiedziałam z TVN24, to aż mnie...” [wideo]

Podziel się