Szukaj

Genialna przemowa Big Joe. Mężczyzna zmiażdżył logicznymi argumentami przeciwników Trumpa [WIDEO]

25-01-2017 22:53
Big Joe przemawia na proteście przeciwko Donaldowi Trumpowi w LA Fot. BasedinLA / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Zaprzysiężenie Donalda Trumpa na 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych wywołało kolejną falę lewicowych protestów, głównie inicjowanych przez feministki. Demonstracje odbywały się także w Los Angeles. Dość niespodziewanie bohaterem jednej z nich stał się czarnoskóry mężczyzna, który wygłosił płomienne przemówienie.

Mężczyzna, który przedstawił się jako Big Joe został zaczepiony przez reportera w czasie demonstracji, która odbywała się w Los Angeles przeciwko Donaldowi Trumpowi. Zapytany co tutaj robi, odpowiedział, że nie ma nic wspólnego z manifestacją i tak naprawdę nie rozumie aktów wandalizmu i anarchii, która ma miejsce na ulicach miasta, tylko dlatego, że zmienił się prezydent.

Big Joe, w świetnej mowie dobitnie obnażył hipokryzję lewicowych aktywistów. Co ciekawe, mężczyzna, który był sam, bez problemu miażdżył logicznymi argumentami kolejne atakujące go osoby. To po prostu trzeba zobaczyć!

Koniecznie przeczytaj: Przedziwny „manifest” kobiety protestującej przeciwko Trumpowi [WIDEO]

Czytaj też: Donald Trump skutecznie „zgasił” dziennikarza CNN [WIDEO]

Wymowy jest zwłaszcza moment, kiedy mężczyzna tłumaczy czarnoskórej feministce, że celem organizacji takich jak obecnie działająca proaborcyjna International Planned Parenthood Federation były sterylizacja i ograniczenie reprodukcji przedstawicieli czarnej społeczności w USA. Kobieta wyraźnie była bliska płaczu.

Warto przeczytać: Oficjalnie: Donald Trump przyjedzie do Polski

Podziel się