Szukaj

Niemiecki „żart”. Biali jako dzikie zwierzęta zamknięte w rezerwacie [WIDEO]

31-07-2017 16:47
Niemiecki skecz o Aryjczykach Fot. Bohemian Browser Ballett / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niemcy to kraj doskonale obrazujący kondycję upadającej Europy Zachodniej. Tamtejsi „komicy” pod pozorem wyśmiania nazistowskiej ideologii, pokazali, zapewne niechcący, czym może skończyć się promowanie za wszelką cenę multikulturowości.

Skecz stworzony przez niemiecką telewizję regionalną Südwestrundfunk stylizowany jest na „Park Jurajski”. Ukazuje on Aryjczyków jako dziki gatunek zamknięty w rezerwacie i obserwowany przez „normalnych” ludzi.

Prześmiewczy film, który miał uderzać w nazistów można jednak bardzo łatwo rozszerzyć na współczesne Niemcy. Robi to nawet sam lektor filmu. W pewnym momencie tłumaczy bowiem, że populacja Aryjczyków została objęta ochroną, gdyż zagroziły jej czynniki środowiskowe oraz… imigracja.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy w tajemnicy sprowadzili z zagranicy ogromne ilości złota. 3 lata wcześniej niż zakładano

Czytaj też: Niemiecki europoseł wściekły na Korwin-Mikkego za wypowiedź o faszyzmie. Zażądał… cenzury [WIDEO]

Wobec lawinowo rosnącej w Niemczech i w innych europejskich krajach imigracji z Afryki i Bliskiego Wschodu wspieranej przez środowiska lewicowe, pozostaje zastanowić się, czy niedługo zagrożona wyginięciem nie będzie cała rasa biała.

Zwłaszcza, że dla niektórych okazywanie dumy z bycia białym to już przejaw rasizmu: Spot, który wywołał oburzenie całej europejskiej lewicy i oskarżenia o rasizm. „Bądź dumny z tego, że jesteś biały” [WIDEO].

Warto przeczytać: Niemcy razem z Owsiakiem przeciwko Polsce. Rząd RFN interweniuje w Warszawie

Podziel się