Szukaj

Berlin: tragiczny finał interwencji policji w ośrodku dla uchodźców. Zastrzelili ojca 8-letniej dziewczynki, która była molestowana przez innego imigranta

28-09-2016 10:14
Funkcjonariusze niemieckiej policji z bronią Fot. Peter / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Funkcjonariusze niemieckiej policji śmiertelnie postrzelili 29-latka, który ugodził nożem innego imigranta. Mężczyzna zaatakował po tym, jak dowiedział się, że jego 8-letnia córka została wykorzystana seksualnie. Tragiczne zajście miało miejsce w ośrodku dla uchodźców w Berlinie.

Policja została wezwana do ośrodka dla uchodźców w Berlinie w związku z molestowaniem 8-letniej dziewczynki. Funkcjonariusze, kiedy przyjechali na miejsce, mieli zamiar aresztować 27-letniego sprawcę, jednak nie pozwolił na to ojciec wykorzystanej seksualnie dziewczynki. Mężczyzna podbiegł do przestępcy i krzycząc Nie przeżyjesz!, ranił go nożem. Policja oddała w jego kierunku strzały, które okazały się śmiertelne. Ojciec molestowanej dziewczynki zmarł na miejscu.

Koniecznie przeczytaj: Gang imigrantów terroryzował całe miasto! Mieszkańcy nie wytrzymali. Zobacz co zrobili…

Czytaj też: Na eBayu wystawiono na sprzedaż niemowlę. Rodzice to uchodźcy

Ranny 27-latek został przewieziony do szpitala. Postawiono mu zarzuty o pedofilię. Imigrant we wtorek miał zwabić do parku kilkuletnią córkę zastrzelonego mężczyzny i tam ją wykorzystać. Dziewczynka jest pod opieką psychologów.

To nie pierwszy raz kiedy wychodzą na jaw przestępstwa seksualne, do jakich dochodzi w ośrodkach na imigrantów. Jak podaje „Tagesspiegel” na początku tego roku niemiecka policja otrzymała 128 zgłoszeń związanych ze stosowaniem przemocy na tle seksualnym wobec dzieci i kobiet.

Warto przeczytać: Imigranci z Syrii grozili strajkiem głodowym, bo nie podobały im się warunki w obozie

Podziel się