Szukaj

Berlin: Imigranci z Afryki napadli trzech Polaków. Skatowany Polak w ciężkim stanie [foto+wideo]

26-11-2018 15:12
Berlin: Imigranci z Afryki napadli trzech Polaków Fot. bz-berlin.de / screen
Podziel się

W nocy z soboty na niedzielę w stolicy Niemiec trzech bezdomnych Polaków (w wieku 26, 32 i 34 lat) zostało zaatakowanych przez czterech imigrantów z Afryki Północnej (w wieku 18, 19, 20, 21 lat). Jeden z Polaków z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 3.00 na Moście Warszawskim (Warschauer Brücke) w Berlinie. Według informacji policji, 19-letni Afrykańczyk uderzył jednego z bezdomnych butelką w głowę. Kiedy inny Polak chciał mu pomóc, został brutalnie pobity. 32-latka z poważnymi obrażeniami głowy przetransportowano do szpitala.

Bezpośredni sprawca ataku uciekł z miejsca zdarzenia, ale wkrótce został zatrzymany przez policję. Przeciw niemu zostało wszczęte śledztwo, jednak napastnik nie trafił do aresztu i będzie odpowiadać z „wolnej stopy” - 19-latek po złożeniu wyjaśnień został wypuszczony do domu. Trzech pozostałych Afrykańczyków policja zwolniła od razu.

Koniecznie przeczytaj: Komiczna sytuacja w meczu el. Pucharu Narodów Afryki. Seria kiksów rozbawiła nawet komentatorów [wideo]

Czytaj też: W USA wystawiono proimigrancką szopkę. Jezusa umieszczono w klatce, a Trzech Króli poza ogrodzeniem [wideo]

O sprawie pisze niemiecki portal bz-berlin.de. Nagranie i zdjęcia w linku poniżej:

Warto przeczytać: Śmiała ukraińska wizja przyszłości. W 2050 roku polscy imigranci zarobkowi będą kupowali samochody [wideo]

Podziel się