Szukaj

Barack Obama w 2011 r. publicznie szydzi z Donalda Trumpa [WIDEO]

13-11-2016 16:09
Barack Obama w 2011 r. wyśmiewa Donalda Trumpa Fot. SuchIsLifeVideos / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Odchodzący już prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama w 2011 roku w trakcie swojego przemówienia na uroczystości Stowarzyszenia Korespondentów w Waszyngtonie publicznie wyśmiewał się z Donalda Trumpa. W kontekście ostatniego wyniku wyborów prezydenckich w USA, warto przypomnieć zachowanie Obamy sprzed 5 lat.

Barack Obama w czasie swojego przemówienia, które bardziej przypominało występ komika, nawiązał m.in. do oskarżeń Donalda Trumpa dotyczących miejsca urodzenia urzędującego prezydenta poza terenem USA. Obama, chcąc się „odgryźć”, powiedział, że miliarder powinien raczej zająć się „oszukanym lądowaniem na Księżycu” i tym „co naprawdę wydarzyło się w Roswell”.

Demokrata wyśmiał też potencjalną kandydaturę Donalda Trumpa na prezydenta USA - „zaprezentował” nawet na obrazku, jak wyglądałby Biały Dom po objęciu urzędu przez miliardera.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Czytaj też: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Trump wyraźnie nie był zachwycony mało ambitnymi żartami na swój temat. Ciekawe, czy pomyślał wtedy, że rzeczywiście mógłby zastąpić Obamę na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych. W każdym bądź razie, Trump mógłby powiedzieć teraz - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Warto przeczytać: Trump nie będzie mógł pracować w Białym Domu przez pierwszy rok kadencji?

Podziel się